PAKET STAND

Fuar Organizatörleri, Kongre Firmaları, Kurum yada kuruluşların Festival yada etkinliklerinde organizasyonun yapıldığı açık yada kapalı alanlarda paket stand ve teknik hizmetlerin tümünü kapsar. Paket stand yada standart stand olarak genellikle hızlı kurulumu ve ekonomik olması nedeni ile octonorm tercih edilmektedir. Octonorm yan malzemeleri ile geniş bir aksesuar listesine sahiptir. Yılların tecrübesi ve alandaki eğitimler ile teknik ekipteki mesai arkadaşlarımız profesyonel hizmet insanca diyalog ve yardımsever bakış açısı ile her organizasyonunuzda sizden biri gibi özverili ve özenli çalışarak hizmet sunar.

Standart stand organizatörlerin talepleri doğrultusunda standart stand hizmetinin dışında, zemin döşemesi, aydınlatma ve elektrik alt yapı ve dağıtım , mobilya yada diğer aksesuar kiralaması, görsel baskı ve uygulaması gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunulur. Bu hizmetler standart stand hizmetin içinde sunulabildiği gibi organizasyona katılan firmalara da birebir sunulur.

Standart stand Alüminyum profil, beyaz mdflam, 3m2 de 1 adet spot, 1 adet 3 lü priz,1 çöp kovasını içermekte olup organizatörün talepleri doğrultusunda renk yada organizasyona özel dizayn edilmiş özel standartlarda sunulabilir.

GÖRSELLER

Bize Ulaşın

Adres   :  108/2 Sok.No:2 Yılmaz Apartmanı B Blok Kat:1 D:3 Esenyalı Mahallesi Karabağlar – İZMİR

Tel       :  +90 232 290 54 40

E-mail  : dekorstand@dekorstand.com

Bizi Takip Edin

© 2017 Dekor Stand Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. All Rights Reserved.