DEKORSTAND

Zaman ve paranın ikinci planda olduğunda; firma ya da kurumun kurumsal kimliği ön plana çıkar. Tasarım, şekil, renkler ve ihtiyaçların işlevsellikle buluştuğu markanın görünen ve içinde detayları ile yaşatıldığı ruhunu hissettiğiniz olmaz ise olmaz “DEKORSTAND” dır. 

DEKORSTAND size özel olarak tasarlanır ve bir başka firmaya sunulmaz. Dekorstand a dan z ye tüm ayrıntıların düşünüldüğü anahtar teslim uygulanan ve ürünlerinizi getirmek ve rahatlığın keyfini sürmekten başka hiçbir şey düşünmeyeceğiniz sınırları olmayan bir evrendir. 

DEKORSTAND için sizi dinler firma, kurumunuzu ve hatta müşteri kitlenizi tanır ihtiyaçlarınızı hedeflerinizi amaçlarınızı öğreniriz. Sizin hikâyeniz, kültürünüz, takımınız bizim hikâyemiz, kültürümüz ve takımımız olur. Biz siz olduğumuzda tasarımımızı sonuçlandırırız. 

Tasarım üstünde konuşarak tüm detayların neden ve sonuçlarını ve bize katacaklarını hesaplarız. 

Her DEKORSTAND bir denklem, her denklem bir hikaye ile başlar. Hikayemizde sınırlar yoktur tek kat, çift kat, ahşap, demir konstrüksiyon, doğada var olan tüm renkler, var olan tüm malzeme seçenekleri ile fark edilin… 

Bize Ulaşın

Adres   :  108/2 Sok.No:2 Yılmaz Apartmanı B Blok Kat:1 D:3 Esenyalı Mahallesi Karabağlar – İZMİR

Tel       :  +90 232 290 54 40

E-mail  : dekorstand@dekorstand.com

Bizi Takip Edin

© 2017 Dekor Stand Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. All Rights Reserved.